Faaliyetine 1974 yılında mobilya imalatı ile başlayan firmamız, 2019 yılında 4 mağazasıyla hizmet vermeye devam etmektedir. 


En şık, ayrıcalıklı ve kaliteli mobilyaları müşterilerimize ulaştırarak mutlu yaşam alanları kurmaktan keyif alıyoruz ve işimizi severek yapıyoruz. Bir ürünü satarken birinci amacımız para kazanmak değil, siz değerli müşterilerimize doğru ürünü, doğru hizmetle doğru fiyata sunabilmek ve satış sonrasındaki süreçlerde de bu memnuniyet politikasını devam ettirmektir. Olası talihsizlik ihtimallerini en aza indirmek ve devamlı memnuniyeti sağlamak adına tüm ürünlerimizde 1. kalite malzeme kullanıyoruz. 


İnegöl, Ankara, Kayseri ve güzel ülkemizin birçok yerinden temin ettiğimiz en tarz, en kaliteli ürünlerimizi konsept mağazamızda en iyi şekilde siz değerli müşterilerimize sergileyerek,  mutlu yaşam alanları oluşturmanın keyfini yaşıyoruz.


Aynı zamanda kendi modern tesislerimizde, tecrübeli ve eğitimli personelimizle, ileri teknoloji ve gelişmiş makine parkurumuz ile müşterilerimizin istediği modelde, renkte ve ölçüde mobilya üretimi de yapmaktayız.


"Tarz Arıyorsan AYSAN" sloganıyla çıktığımız bu yolda sizleri en şık, en kaliteli modellerle buluşturmaya devam ediyor, kendimizi sürekli geliştirerek ülkemiz içinde üretim ve istihdam sağlayacak değerlere doğru uzun yolculuğumuza devam ediyoruz. 

 

SAYGILARIMIZLA